Kas mes esame?

Tech Kinship

Bendruomenė, siekianti kurti darbinę aplinką, kurioje kiekvienas žmogus galėtų augti be jokių barjerų: kartais sukurtų savo pačių galvose, kartais kuriamų aplinkos. Diskutuodami svarbiomis temomis, rodydami skirtingus jų kampus ir nuomones, siekiame kartu augti emociškai ir profesiškai suprasdami, kad retai kada egzistuoja vienas teisingas atsakymas ir siekdami plėsti savo mąstymo "dežutes".

Mūsų (ir jūsų) istorija

Bet kurioje srityje pirmiausia tu esi žmogus

Kaip ir technologijų srityje, taip ir kitose, tu esi žmogus. Nepriklausomai nuo tavo tapatybės, lyties ar įsitikinimų. O būti žmogumi reiškia jausti. Kartais tai yra pasiekimo džiaugsmas, o kartais tai yra mintis, kad esi nepakankamai geras. Visiškai suprantama, kad tau reikia palaikymo ir patarimų šiame duobėtame karjeros kelyje. Mes visi tą patiriame. Štai kas daro mus panašiais. O jei taip ir yra – kodėl neturėtume vieni kitiems padėti emociškai tobulėti?

Mūsų misija

Suvienyti žmones technologijų ir kitose srityse, siekiant emocinio ir profesinio augimo

Mūsų vizija

Brandi technologijų aplinka, kurioje kiekvienas žmogus gali siekti augimo be kliūčių

Mūsų vertybės

Drąsa

Būti teisingam sau visada yra iššūkis, tačiau būtent tai suteikia galimybę pokyčiams

Sąžiningumas

Tik išlikdami ištikimi tam, kas daro mus išskirtiniais, galime pasiekti užsibrėžtą tikslą

Augimas

Mes siekiame pralenkti ne kitus, o save

Vienybė

Palaikydami vienas kitą randame jėgų įveikti savo pačių kliūtims

Komanda

Aliona Sosunova

Įkūrėja ir idėjos autorė

Justina Andrijauskaitė-Karpovičė

Bendraįkūrėja

Bendraįkūrėja

Vaiva Kubilaitė

Bendraįkūrėja

Jurga Girdzijauskaitė
Agnė Žitkauskienė

Komunikacijos specialistė

Fotografė

Aistė Ridikaitė

Nors su tech sritimi turiu tiek bendro, kiek tenka "programuoti" savo fotoaparatą, bet kaip vienintelė moteris "vyriškoje" sporto fotografijos srityje labai gerai suprantu nuoširdaus dialogo nepatogiomis temomis prasmę ir būtinybę. Nė sekundės nesvarsčiau ar noriu būti šio projekto dalimi.

Tech srityje dirbu daugiau nei 10 metų. Per šį laiką įvyko daug teigiamų pokyčių tech darbo rinkoje, kuriuos norisi plėsti ir kuriais norisi dalintis, kad tai būtų ne tik vienos srities privalumai.

Vidinis emocinis pasaulis man yra labai įdomi tema. Tech Kinship renginiuose kalbame itin jautriomis temomis, praplečiame savo požiūrį į dalykus ar netgi randame atsakymą į ramybės neduodantį klausimą. Prilyginčiau tai grupinei psichoterapijai, prisidedančiai prie geresnės savijautos. Džiaugiuosi, galėdama prie to prisidėti. Man tai yra labai prasminga.

Tech Kinship man reiškia pokytį sąmoningesnės, empatiškesnės ir geresnės visuomenės link. Aš noriu būti šio pokyčio dalis. Aš noriu jį kurti.

Tikiu, kad tiek įmonės, tiek žmonės pakyla į aukščiausią lygį ne vien dėl savo stiprių profesinių žinių, bet ir dėl savo “mąstymo dėžutės” ribų praplėtimo ir gebėjimo matyti skirtingais kampais. Tech Kinship mano manymu yra apie tai.

Erdvė, kur gali būti tikras, su savo baimėmis, išgyvenimais bei jausmais, gydo, ramina, įgalina ir įkvepia. Būtent tai man yra Tech Kinship. Kur galime būti tobulai netobulais. Galime būti tiesiog žmonėmis.